Historie

Firma začala své působení k 01. 01. 1992. V počátcích pouze provozovala pár nápojových automatů, které se dost často stěhovaly. Poté navázala spolupráci s firmou Café bar Bohemia, od které jsme odebírali automaty a nápojové ingredience. Později jsme s touto firmou navázali užši spolupráci, prováděli jsme pro ně technické zabezpečeni provozu firmy.

V roce 1995 došlo k rozchodu našich podnikatelských zaměrů a moje firma začala podnikat i na poli prodeje nápojových ingredienci a nápojových automatů. Posléze jsme navázali spolupráci s firmou Jakob Gerhardt GmbH, které jsme pomáhali s vývojem automatu pro specialní program "Podávaní multivitaminových nápojů ve školských zařízeních".

V součastnosti provozujeme automaty ve školách, kde se snažime o řešeni pitného režimu u dětí školního věku. Dále provozujeme nápojove automaty středních velikostí v podnicích, které prosazuji socialní program pro sve zaměstnance. Prodáváme nápojové ingredience pro drobné provozovatele různých nápojových automatů, včetně základního technického servisu a služeb spojených s provozovaním napojových automatů.

 x 
košík je prázdný